Rytmus pro Evropu 2007

Po úspěchu předchozích dvou ročníků bubnování v Řehlovicích, nebylo pochyby o tom že se toto léto musí konat další 'Rytmus pro Evropu'. 22 mladých lidí ze čtyř evropských zemí (Německo, Rakousko, Polsko a Česko) znovu nalezlo cestu do severočeské vesnice Řehlovice a strávili zde spolu dva skvělé týdny. Většina z účastníků zde získala své první zkušenosti s rytmem a bubnováním. Byli zde však i zkušenější a ti neváhali dělit se o své dovednosti a zážitky, které si přivezli ze svých cest do Afriky. Všichni se dobře bavili a díky tomu můžeme svorně prohlásit: WE'LL BE BACK! (Vrátíme se!)

Rytmus pro Evropu 2006

Po velkém úspechu v minulém roce nebylo pochyb, že se toto léto musí konat pokracování „Rytmu pro Evropu“. 23 mladých lidí ze ctyr evropských zemí (Nemecko, Rakousko, Polsko a Cesko) znovu nalezlo cestu do severoceské vesnice Rehlovice a strávili zde spolecne dva skvelé týdny. Približne polovina úcastníku se úcastnila podruhé, nekterí z tech ostatních zde získávali své první zkušenosti s rytmem. Bavilo to všechny a tím nám také zustává jistota: príští rok znovu!

Rytmus pro Evropu 2005

Toto je příběh 27 mladých lidí, kteří se sešli v báječném místě na severu Čech v Kulturním centru Řehlovice, aby se zde setkali a společně něco zajímavého a nového vytvořili. Dorazili z Rakouska, Německa, Polska a České republiky, aby se naučili (lépe) bubnovat a zároveň se co nejvíce dozvěděli o domovině každého z účastníků. Nikdo z nich netušil ani neočekával, co se stane, když spolu budou bydlet pod jednou střechou, dělit se o kuchyni a s tím spojené povinnosti a 24 hodin denně prožívat...hudbou, přátelstvím, aktivní prací, odpočinkem, inspirací, novými nápady, pozitivní energií, dobrou náladou - oni všichni se zde sešli prožít těchto 10 magických dnů. Ale aby se dalo pochopit, jak se tento příběh udál - složím ho jako puzzle před Vámi….